VDI.ro

RECO teren intravilan 572mp Episcopia

Oradea, Episcopia Bihorului

46.200 EUR

RECO teren intravilan 572mp Episcopia

location_on Oradea, Episcopia Bihorului, Bihor

46.200 EUR
81 EUR/mp
ID: VDI316.1229254 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 25 vizualizări
RECO teren intravilan 572mp  Episcopia - foto 1
RECO teren intravilan 572mp  Episcopia - foto 2
RECO teren intravilan 572mp  Episcopia - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 572 mp teren

Descriere

RECO Imobiliare va propune spre vanzare #5278
O parcele de teren intravilan in Episcopia
Situat intr o zona linistita, in plina dezvoltare terenul are o suprafata de 572mp,cu acces pe drum privat,intr-o zona fara trafic intens.
Front stradal 15ml, lungime teren 38ml
Apa si canalizarea se afla pe teren,la 20 de metri avem gaz si curent
Ofera un mediu potrivit pentru viata de familie, in apropiere se afla parc, gradinita si scoala.
Pret 46200Euro
Pretul este negociabil
tel 0376 443 700
Pentru mai multe detalii si programari la vizionare va stam la dispozitie

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229254
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 572 mp
Preț/mp 81 EUR/mp

location_on Localizare

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 46.200 €
28.000 € 3.500.000 €
Medie zonă:276.144 €