VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți

30.940 anunțuri găsite

Se încarcă...
Garsoniera moderna | Qualis 2 | 40 mp + balcon Tractorul Coresi - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 17

Garsoniera moderna | Qualis 2 | 40 mp + balcon Tractorul Coresi

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

114.900 EUR
2.873 EUR/mp

GARSONIERA DE VANZARE | QUALIS REZIDENTIAL mdash; PRIMUL BLOC DIN COMPLEX | TRACTORUL, BRASOV Prezentam spre vanzare o garsoniera moderna, complet mob...

bed 1 bathtub 1 square_foot 40 mp layers Et. 2 calendar_today 2023
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament cu vedere panoramica | Floreasca | Promenada - Bucuresti
Promovat Închiriere
photo_camera 24

Apartament cu vedere panoramica | Floreasca | Promenada

location_on Bucuresti, Floreasca, Bucuresti Ilfov

2.800 EUR
28 EUR/mp

Disponibil de la 01 Iulie.Apartament de inchiriat in complexul rezidential UP SITE, un proiect premium situat in inima zonei de business a Bucurestiul...

bed 3 bathtub 2 square_foot 101 mp layers Et. 11 calendar_today 2025
Leader Estate Leader Estate
Sediu firma/ rezidential, pe domeniu de 2.240 mp teren,Central, Halchiu, Brasov - Halchiu
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 25

Sediu firma/ rezidential, pe domeniu de 2.240 mp teren,Central, Halchiu, Brasov

location_on Halchiu, Halchiu, Brasov

385.000 EUR
856 EUR/mp

Comision cumparator. 0%.ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare, o proprietate rara in piata, amplasata in zona centrala a localitatii Halchiu, l...

bed 6 bathtub 3 square_foot 450 mp calendar_today 2012
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartamentul  Narcisei  Burdujeni - Suceava
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 13

Apartamentul Narcisei Burdujeni

location_on Suceava, Burdujeni, Suceava

122.000 EUR

Expert Imobiliare Bucovina va ofera spre vacirc;nzare: Aparatamentul Narcisei cu 3 camere Compus din 2 dormitorare si 2 bai 2 balcoane Etaj 3 din 5...

bed 3 bathtub 2 square_foot 100 mp layers Et. 3 calendar_today 2015
Expert Imobiliare Bucovina Expert Imobiliare Bucovina
Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, zona 9 Mai - Ploiesti
Promovat Vânzare
photo_camera 14

Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, zona 9 Mai

location_on Ploiesti, 9 Mai, Prahova

57.000 EUR

Se ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat icirc;n Ploie#537;ti, zona 9 Mai, la etajul 4 al unui bloc cu regim de ic...

bed 2 bathtub 1 square_foot 45 mp layers Et. 4 calendar_today 1983
Croma Imob Croma Imob
Apartament 2 camere zona Mihai Bravu - Ploiesti
Promovat Închiriere
photo_camera 7

Apartament 2 camere zona Mihai Bravu

location_on Ploiesti, Mihai Bravu, Prahova

300 EUR
8 EUR/mp

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Mihai Bravu. Este situat intr-un bloc din 1974 cu un regim de inal...

bed 2 bathtub 1 square_foot 40 mp layers Et. 1 calendar_today 1974
Discount Imobiliare Discount Imobiliare
Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

250.000 EUR
1.923 EUR/mp

Cas#259; superba icirc;n stil mediteranean cu 4 camere ndash; Sacirc;npetru, Bra#537;ovO cas#259; cu personalitate, construit#259; icirc;n stil medite...

bed 4 bathtub 2 square_foot 130 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 14

Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0%

location_on Brasov, Stupini, Brasov

269.000 EUR
2.491 EUR/mp

Comision 0% Cas#259; pe parter, finalizat#259; si gata de locuit imediat ndash; Stupini, Bra#537;ov | teren 500 mpO cas#259; nou#259;, construit#259;...

bed 4 bathtub 2 square_foot 108 mp calendar_today 2026
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Cernica - Pallady - Autostrada A2 investitie - Cernica
Promovat Vânzare
photo_camera 5

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Cernica - Pallady - Autostrada A2 investitie

location_on Cernica, Bucuresti Ilfov

250.000 EUR
893 EUR/mp

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - A2Imobilul se afla situat in zona Pantelimon,Theodor Pallady,Autostrada A2.Imobil in constructie standarde inalte de...

square_foot 280 mp layers Et. parter calendar_today 2024
Romtor Romtor
Apartament spatios str. Povernei,  Romana/ Dorobanti - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament spatios str. Povernei, Romana/ Dorobanti

location_on Bucuresti, Dorobanti, Bucuresti Ilfov

225.000 EUR
2.368 EUR/mp

Oportunitate de Investi#539;ie: Apartament cu 4 Dormitoare icirc;n Zona Romana/ Doroban#539;i! V#259; prezent#259;m o proprietate cu un poten#539;ial...

bed 4 bathtub 2 square_foot 95 mp layers Et. 2 calendar_today 1974
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Casa Individuala cu 4 camere Sanpetru - Sanpetru
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 13

Casa Individuala cu 4 camere Sanpetru

location_on Sanpetru, Brasov

208.000 EUR
1.981 EUR/mp

Casa individuala moderna cu 4 camere | Sanpetru, Brasov ndash; eleganta si confort O casa individuala eleganta si bine construita, situata intr-o zona...

bed 4 bathtub 2 square_foot 105 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Vila / Casa superba cu 5 camere zona | 1032 mp teren |  Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 15

Vila / Casa superba cu 5 camere zona | 1032 mp teren | Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

395.000 EUR
1.946 EUR/mp

Refugiu de Elegan#539;#259; #537;i Confort ndash; Cas#259; Impresionant#259; cu Teren Generos icirc;n Sacirc;npetruIcirc;ntr-un cadru lini#537;tit, da...

bed 5 bathtub 4 square_foot 203 mp calendar_today 2014
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou - Cluj-Napoca
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou

location_on Cluj-Napoca, Buna Ziua, Cluj

385.000 EUR

#127969; Apartament de vacirc;nzare icirc;n cartierul Buna Ziua ndash; bloc nou tip vil#259; #128205; Loca#539;ie: Buna Ziua, Cluj-Napoca #128207; Su...

bed 4 bathtub 2 square_foot 94 mp layers Et. 1 calendar_today 2018
Class Imobiliare Class Imobiliare
Panorama spectaculoasa:apartament 2 camere+garaj,Aleea Carpati,Targu Mures - Targu Mures
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Panorama spectaculoasa:apartament 2 camere+garaj,Aleea Carpati,Targu Mures

location_on Targu Mures, Aleea Carpati, Mures

92.000 EUR
1.917 EUR/mp

Comision cump#259;r#259;tor : 0 ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate cu potential apreciativ situata intr-una d...

bed 2 bathtub 1 square_foot 48 mp layers Et. 9 calendar_today 1980
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament 2 camere decomandat | parcare proprie | centrul Civic - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 11

Apartament 2 camere decomandat | parcare proprie | centrul Civic

location_on Brasov, Centrul Civic, Brasov

449 EUR
8 EUR/mp

Inchiriem apartament cu 2 camere si parcare inclusa in Centrul Civic Iti propunem spre inchiriere un apartament spatios, situat in centrul civic, pe S...

bed 2 bathtub 1 square_foot 54 mp layers Et. 3 calendar_today 1980
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Ap 3 camere / Pipera Plazza, Mobilat Partial, 0 Loc de Parcare - Voluntari
Promovat Vânzare
photo_camera 8

Ap 3 camere / Pipera Plazza, Mobilat Partial, 0 Loc de Parcare

location_on Voluntari, Bucuresti Ilfov

155.000 EUR
1.938 EUR/mp

Va prezint un superb apartament de 3 camere in zona Pipera , 2 bai, in apropierea Pipera Plazza, Rompetrol. Apartamentul este la et 8/8 avand vedere p...

bed 3 bathtub 2 square_foot 80 mp layers Et. 8 calendar_today 2018
Apartament 3 camere central cu parcare si priveliste - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 9

Apartament 3 camere central cu parcare si priveliste

location_on Brasov, Centrul Civic, Brasov

599 EUR
9 EUR/mp

Apartament cu 3 camere modern si luminos de inchiriat, in zona semicentrala - PatriaDescriere apartament:- Apartament cu 3 camere- Bulevardul 15 Noi...

bed 3 bathtub 1 square_foot 68 mp layers Et. 3 calendar_today 1990
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Descopera oportunitatea! Imobiliar&Transfer Business in inima statiunii Poiana Brasov, Romania - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 25

Descopera oportunitatea! Imobiliar&Transfer Business in inima statiunii Poiana Brasov, Romania

location_on Brasov, Exterior Est, Brasov

900.000 EUR
3 EUR/mp

Comision cumparator: 0% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare in REPREZENTARE IMOBILIARA, o proprietate in cea ma...

bed 12 bathtub 7 square_foot 250 mp layers Et. 2 calendar_today 1996
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3 - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 18

COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

227.000 EUR
2.162 EUR/mp

Apartament NOU tip penthouse - duplex, finalizat, cu terase generoase #537;i spa#539;ii atent gacirc;ndite pentru confort real, disponibil icirc;n car...

bed 3 bathtub 2 square_foot 105 mp layers Et. 8 calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere si dressing | Parcare | Tracotrul - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 7

Apartament 2 camere si dressing | Parcare | Tracotrul

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

549 EUR
10 EUR/mp

Apartament cu 2 Camere Grandis, elegant si foarte spatios! Loca#539;ie:- Situat icirc;n Complexul Grandis, pe Strada Nicolae Labi#537; 29- La doar 2 m...

bed 2 bathtub 1 square_foot 56 mp layers Et. 1 calendar_today 2023
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus - Sanpetru
Promovat Închiriere
photo_camera 14

Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus

location_on Sanpetru, Brasov

499 EUR
10 EUR/mp

Apartament 2 camere, complet echipat, loc de parcare inclus ndash; Sanpetru, Str. Sf. Stefan Acest apartament cu 2 camere, situat in Sanpetru, pe Stra...

bed 2 bathtub 1 square_foot 52 mp layers Et. 1 calendar_today 2024
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Teren superb I Sirnea Fundata I 1355 mp - Fundata
Promovat Vânzare
photo_camera 10

Teren superb I Sirnea Fundata I 1355 mp

location_on Fundata, Brasov

22.300 EUR
16 EUR/mp

Investi#539;ie cu not#259; premiumTeren intravilan cu poten#539;ial turistic #537;i investi#539;ional icirc;n Fundata ndash; #536;irnea Descoper#259;...

MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper - Brasov