VDI.ro

Parcele intravilane de vanzare Alba Iulia

Alba Iulia, Cetate

392.000 EUR

Parcele intravilane de vanzare Alba Iulia

location_on Alba Iulia, Cetate, Alba

392.000 EUR
139 EUR/mp
ID: VDI336.1227377 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 13 vizualizări
Parcele intravilane de vanzare Alba Iulia - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 2,821 mp teren

Descriere

#127807; Teren intravilan de vacirc;nzare | Pretabil constructie case Descoper#259; un teren amplasat icirc;ntr-un cadru natural deosebit, perfect pentru construirea unei locuin#539;e moderne sau pentru investi#539;ie pe termen lung. Proprietatea beneficiaz#259; de o suprafa#539;#259; generoas#259; de 2.821 mp #537;i o deschidere de 31 m, oferind multiple posibilit#259;#539;i de dezvoltare.#10004;#65039; Suprafa#539;#259; teren: 2.821 mp#10004;#65039; Deschidere: 31 m#10004;#65039; Toate utilit#259;#539;ile disponibile#10004;#65039; Zon#259; lini#537;tit#259; #537;i aer curat#10004;#65039; Acces facil c#259;tre drumul principal#10004;#65039; Ideal pentru locuin#539;#259; sau investi#539;ieUn loc icirc;n care lini#537;tea naturii se icirc;mbin#259; perfect cu confortul unei loca#539;ii accesibile #537;i icirc;n plin#259; dezvoltare.
Tot in aceasi zona , mai dispunem de parcele de teren , avand un total de 2905mp cu deschidere 35m , la pretul de 120Eur/mp .
Suprafata totala: 5726 mp #128233; Contacteaz#259;-ne pentru detalii suplimentare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI336.1227377
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 2,821 mp
Preț/mp 139 EUR/mp

location_on Localizare

Cetate, Alba Iulia, Alba (localizare aproximativă)

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

Prețul pe piață

Preț cerut: 392.000 €
40.000 € 790.000 €
Medie zonă:188.578 €