VDI.ro

Teren de vanzare in Gilau

Gilau

744.000 EUR

Teren de vanzare in Gilau

location_on Gilau, Cluj

744.000 EUR
80 EUR/mp
ID: VDI606.1209456 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Teren de vanzare in Gilau - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 9,300 mp teren

Descriere

Teren de vanzare in Gilau
Amplasare icirc;n apropiere de DN si acces la autostrada
Suprafata: 9.300 mp Front stradal: 200 m Pret: 80 eur/mp
Este o oportunitate buna pentru cei interesati de un teren cu acces rapid la infrastructura majora.
?????????????? ???? ??????????????????:
0745 128172
Dorin Temesan
Consultant imobiliar
www.immodreamplace.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI606.1209456
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 9,300 mp
Preț/mp 80 EUR/mp

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing