VDI.ro

Teren 2000mp cu hala

Hartop

117.000 EUR

Teren 2000mp cu hala

location_on Hartop, Suceava

117.000 EUR
418 EUR/mp
ID: VDI359.1216806 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 29 vizualizări
Teren 2000mp cu hala - foto 1
Teren 2000mp cu hala - foto 2
Teren 2000mp cu hala - foto 3
Teren 2000mp cu hala - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 280 mp calendar_today 1980 home 354 mp constr. terrain 2,000 mp teren

Descriere

Hala + teren 2.000 mp ndash; 117.000e ndash; drumul spre DolhascaOportunitate de investitie intr-o zona cu acces excelent si vizibilitate crescuta!
Locatie: Hartop, la drumul principal ce leaga Falticeni de Dolhasca ndash; trafic constant si vizibilitate buna
Descriere imobil:
Hala 354 mp, structura solida, pereti dubli cu izolatie din vata minerala (fost uscatror lemn).
Potrivita pentru spatiu comercial, magazin de proximitate, depozitare, logistica sau productie.
Teren aferent: 2.000 mp, cu platforma betonata partial si deschidere generoasa de ~80 metri la drum asfaltat.
Utilitati disponibile in zona (energie, apa), posibilitate de extindere si dezvoltare ulterioara.
Beneficii pentru investitor:
Pozitionare ideala pentru un lant de retail, sau pentru firme ce au nevoie de spatiu de productie / depozit logistic.
Teren suficient pentru parcare clienti si aprovizionare.
Pret: 117.000 euro; (negociabil, oportunitate reala pentru investitori).

Detalii proprietate

ID anunț VDI359.1216806
Tip proprietate Spatii Industriale
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 280 mp
Suprafață construită 354 mp
Suprafață teren 2,000 mp
Camere 4
An construcție 1980
Preț/mp 418 EUR/mp

location_on Localizare

Hartop, Suceava (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies