VDI.ro

Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata -

Popesti-Leordeni, Leordeni

266.000 EUR

Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata -

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov

266.000 EUR
1.750 EUR/mp
ID: VDI643.1230659 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 13 vizualizări
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 1
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 2
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 3
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 4
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 5
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 6
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 7
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 8
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 9
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 10
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 11
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 12
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 13
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 14
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 15
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 16
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 17
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 18
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 19
Casa Tip Duplex - 5 camere 4 bai - Mutare Imediata - - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 152 mp bathtub 4 băi layers Et. 1 calendar_today 2023 home 152 mp constr. terrain 210 mp teren

Descriere

CASA DEOSEBITA P+1+M DE VANZARE - POPESTI LEORDENISuprafata utila: 152 mpTeren: 210 mpCompartimentare inteligenta si spatii generoase:Parter: - Hol de acces primitor- Baie- Living generos cu iesire pe terasa de 13 mp- Bucatarie ( cu posibilitate de inchidere )- Incalzire in pardoseala pentru confort sporitEtaj: - 3 dormitoare mari si luminoase- 2 bai- Dormitor matrimonial cu baie proprie si dressingMansarda: - Spatiu open space versatil ( birou, hobby room, zona relaxare )- Baie- 2 geamuri Velux pentru lumina naturalaDetalii tehnice premium:- Centrala Ariston de calitate- Instalatie Smart- Izolatie polistiren 10 cm EPS80- Tamplarie Salamander Curte amenajata:- Gazon verde- Terasa si loc special pentru gratar- Posibilitate de inchidere a teraseiAnsamblu inchis si securizat - Supraveghere video permanentaPret: 266.000 euro - TVA INCLUSContact: 0787347251

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1230659
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 152 mp
Suprafață construită 152 mp
Suprafață teren 210 mp
Camere 5
Băi 4
Etaj 1
An construcție 2023
Preț/mp 1.750 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Leordeni, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)