VDI.ro

Rasnov, Brasov

Rasnov, Central

265.000 EUR

Rasnov, Brasov

location_on Rasnov, Central, Brasov

265.000 EUR
1.506 EUR/mp
ID: VDI28.1217302 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 22 vizualizări
Rasnov, Brasov - foto 1
Rasnov, Brasov - foto 2
Rasnov, Brasov - foto 3
Rasnov, Brasov - foto 4
Rasnov, Brasov - foto 5
Rasnov, Brasov - foto 6
Rasnov, Brasov - foto 7
Rasnov, Brasov - foto 8
Rasnov, Brasov - foto 9
Rasnov, Brasov - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 176 mp bathtub 2 băi home 176 mp constr. terrain 600 mp teren

Descriere

Comision cumparator: 2% +TvaSuprafa#539;a util#259; 176mp.Suprafata teren 600mp.Regim de Icirc;n#259;l#539;ime:
Parter + Mansard#259; (P+M)
Parter:
-Buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259;, modern#259;, mobilat#259; #537;i utilat#259;-Baie cu du#537;-Camer#259; tehnic#259; #537;i spa#539;iu pentru sp#259;lat rufe-Living spa#539;ios-Dormitor matrimonial cu dressing.
Mansard#259;:
-Trei dormitoare confortabile-Camera tehnic#259;.-Baie cu cad#259;.Constructie caramida tip porotherm T30+ izolatie polistiren 10 cm.Icirc;nc#259;lzire electric#259; in pardoseal#259; Amass Sistem cu termostate pe 6 zone+centrala pe gaz Vaillant .Invelitoare acoperis:Tabla vi#537;iniu BilkaGeamuri si usi exterioare PVC, Salamander , 5 camere,2 foi de sticla.Predare cu finisajele la cheie + mobilata .Cu toate utilit#259;#539;ile.gaz,curent,ap#259;,cablu tv,internet.
Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1217302
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 176 mp
Suprafață construită 176 mp
Suprafață teren 600 mp
Camere 5
Băi 2
Preț/mp 1.506 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Central, Rasnov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 265.000 €
180.000 € 750.000 €
Medie zonă:294.350 €