VDI.ro

Casa individuala, Harman

Harman

265.000 EUR

Casa individuala, Harman

location_on Harman, Brasov

265.000 EUR
1.559 EUR/mp
ID: VDI518.1214699 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 17 vizualizări
Casa individuala, Harman - foto 1
Casa individuala, Harman - foto 2
Casa individuala, Harman - foto 3
Casa individuala, Harman - foto 4
Casa individuala, Harman - foto 5
Casa individuala, Harman - foto 6
Casa individuala, Harman - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 170 mp bathtub 3 băi calendar_today 2008 home 200 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Esti in cautarea unei case practice, calduroasa si spatioasa? Agentia Decent va propune o casa situata in Harman care beneficiaza de spatii largi in zona de parter care cuprinde: living, dining, hol acces, baie cu dus, camara. La etaj sunt trei dormitoare mari cu 2 bai, dresing, unul dintre dormitoare fiind matrimonial. Incalzirea se face printr-un sistem de centrale legate in serie, atat pe gaz cat si pe lemne pentru a optimiza consumul si confortul, deasemenea este montat si un pufer pentru rezerva de apa calda.
Constructia este una solida, din BCA si izolatie exterioara cu polistiren de 15 cm. Balconul este pe toata partea frontala a casei si permite accesul din fiecare dormitor.
Sunt prezente toate utilitatile si suplimentar exista teava batuta pentru apa , se poate folosi pentru uz personal apa gratuit excluzand apa din reteaua locala.
In curte este un foisor cu inchidere de sticla, soba si ciubar, se poate folosi pentru diverse activitati de recreere sau relaxare. Garajul permite acces pentru doua masini.
Compania Decent Real Estate are ca obiect de activitate prestarea de servicii imobiliare: consultanta imobiliara, tranzactii imobiliare, reprezentare pentru vanzare si/sau cumparare, evaluarea proprietatilor imobiliare, management-ul investitiilor si asistenta juridica. Dorim sa devenim partenerul dumneavoastra pentru ca suntem specializati pe segmente de piata, pe cartiere si zone si astfel, putem sa identificam nevoile dumneavoastra in cel mai scurt timp. Prin experienta dobandita in cei 15 ani de piata imobiliara si prin atentia acordata venim in intampinarea si solutionarea probemelor dumneavoastra in identificarea si descoperirea locului numit acasa.