VDI.ro

Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni

Otopeni, Sud

263.000 EUR

Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni

location_on Otopeni, Sud, Bucuresti Ilfov

263.000 EUR
1.437 EUR/mp
ID: VDI662.1226127 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 21 vizualizări
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 1
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 2
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 3
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 4
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 5
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 6
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 7
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 8
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 9
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 10
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 11
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 12
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 13
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 14
Casa in Duplex de Vanzare in Otopeni - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 183 mp bathtub 4 băi layers Et. 1 calendar_today 2021 home 193 mp constr. terrain 240 mp teren

Descriere

Casa de tip duplex de vanzare in Otopeni ndash; localizare excelenta, spatiu generos, compartimentare inteligenta
Va propunem spre vanzare o casa tip duplex situata intr-o zona foarte bine cotata din Otopeni, cu acces facil catre DN1 si in imediata apropiere a facilitatilor urbane: parc, scoala, piata, transport in comun si magazine.
Caracteristici generale:
middot; Demisol: 61 mp ndash; ideal pentru spatii de depozitare, sala de hobby sau chiar birou, avacirc;nd si o baie proprie;
middot; Parter: 58 mp ndash; spatiu de zi generos, cu living, bucatarie si o baie;
middot; Etaj 1: 64 mp ndash; compartimentat eficient cu 3 dormitoare, dintre care un dormitor matrimonial cu baie proprie, plus inca o baie pe hol pentru celelalte doua dormitoare.
Puncte forte:
middot; Compartimentare eficienta, ideala pentru o familie;
middot; 3 bai, cate una pe fiecare nivel;
middot; Dormitor matrimonial cu baie proprie;
middot; Demisol util si functional;
middot; Localizare excelenta, intr-o zona linistita dar foarte accesibila;
middot; Acces rapid la DN1 si la facilitatile urbane.
Aceasta proprietate reprezinta o alegere ideala pentru cei care isi doresc un camin confortabil, bine compartimentat si aproape de toate punctele de interes ale orasului.

ID intern: TET0020311.

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226127
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 183 mp
Suprafață construită 193 mp