VDI.ro

Casa de vanzare in Copou

Iasi, Copou

415.000 EUR

Casa de vanzare in Copou

location_on Iasi, Copou, Iasi

415.000 EUR
2.823 EUR/mp
ID: VDI1.1216327 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă | 15 vizualizări
Casa de vanzare in Copou - foto 1
Casa de vanzare in Copou - foto 2
Casa de vanzare in Copou - foto 3
Casa de vanzare in Copou - foto 4
Casa de vanzare in Copou - foto 5
Casa de vanzare in Copou - foto 6
Casa de vanzare in Copou - foto 7
Casa de vanzare in Copou - foto 8
Casa de vanzare in Copou - foto 9
Casa de vanzare in Copou - foto 10
Casa de vanzare in Copou - foto 11
Casa de vanzare in Copou - foto 12
Casa de vanzare in Copou - foto 13
Casa de vanzare in Copou - foto 14
Casa de vanzare in Copou - foto 15
Casa de vanzare in Copou - foto 16
Casa de vanzare in Copou - foto 17
Casa de vanzare in Copou - foto 18
Casa de vanzare in Copou - foto 19
1 / 19
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 147 mp bathtub 2 băi calendar_today 1937 home 147 mp constr. terrain 236 mp teren

Descriere

Agen#539;ia noastr#259; v#259; propune spre achizi#539;ie o proprietate deosebit#259;, situat#259; icirc;n cartierul Copou, una dintre cele mai apreciate #537;i exclusiviste zone ale municipiului Ia#537;i. Imobilul se remarc#259; prin pozi#539;ionare, func#539;ionalitate #537;i poten#539;ial, fiind potrivit atacirc;t pentru reziden#539;#259;, cacirc;t #537;i pentru activit#259;#539;i profesionale.
Caracteristici ale propriet#259;#539;ii: bull; Regim de icirc;n#259;l#539;ime: Parter + Demisol bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 147 mp bull; Suprafa#539;#259; teren: 236 mp bull; Compartimentare: 6 camere, 2 b#259;i bull; Acoperi#537; recent icirc;nlocuit bull; Central#259; termic#259; proprie bull; Construc#539;ie solid#259;, amplasat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces facil c#259;tre institu#539;ii de icirc;nv#259;#539;#259;macirc;nt, parcuri, transport public #537;i alte puncte de interes din Copou
Proprietatea reprezint#259; o oportunitate excelent#259; pentru cei care caut#259; confort, proximitate de zona central#259; #537;i poten#539;ial de valorificare pe termen lung.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216327
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 147 mp
Suprafață construită 147 mp
Suprafață teren 236 mp
Camere 6
Băi 2
An construcție 1937
Preț/mp 2.823 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Copou, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 415.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.976 €