VDI.ro

Apartament lux de vanzare Tatarasi,

Iasi, Tatarasi

239.900 EUR

Apartament lux de vanzare Tatarasi,

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

239.900 EUR
2.525 EUR/mp
ID: VDI1.1217085 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 15 vizualizări
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 1
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 2
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 3
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 4
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 5
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 6
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 7
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 8
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 9
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 10
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 11
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 12
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 13
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 14
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 15
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 16
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 17
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 18
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 19
Apartament lux de vanzare  Tatarasi, - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 95 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 2021 home 123 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu un living spa#539;ios , dormitor, buc#259;t#259;rie deschis#259;, cu 2 bai si 2 balcoane, avand finisaje calitative si o amenajare de lux, pozitionat in zona Tatarasi - Metalurgiei.
Imobilul este de tip decomandat, are o suprafata de 95 mm, fiind situat la etajul 8 intr-un bloc construit in 2023 ce face parte dintr-un asamblu rezidential.
Aceasta proprietate ofera un stil de viata elegant #537;i modern, integrand tehnologii avansate #537;i dotari premium.
Marmura de la Infinity Surfaces din Italia o regasim in fiecare incapere, iar Tehnologia Smart Home este parte al acestei locuintei, aceasta dispunand de benzi LED de la Hafele, lumini smart Philips Hue #537;i un semineu inovator pe baza de vapori de apa pot fi controlate icirc;n mod convenabil prin intermediul unei aplicatii, oferindu-va posibilitatea de a crea atmosfera dorit#259; icirc;n orice moment.
Avand un sistem audio de calitate superioara, dispune de un sistem Bose, inclusiv soundbar, bass #537;i boxe surround, pentru a va oferi o experienta audio cinematica icirc;n propriul camin.
In zona de living, veti gasi un televizor LG OLED impresionant, cu o diagonala de 164 cm, pentru a va bucura de divertismentul la cel mai inalt nivel. Un birou electric reglabil pe icirc;n#259;l#539;ime de la Hafele completeaz#259; atmosfera, oferindu-va un spatiu ergonomic pentru activitatile de birou.
Bucataria este echipata cu electrocasnice de top, inclusiv o plita pe inductie #537;i o hota extensibila integrat#259; icirc;n insula. Cuptorul #537;i cuptorul cu microunde Bosch va permit sa gatiti cu usurinta cele mai delicioase preparate, iar masina de spalat Bosch #537;i frigiderul Samsung cu functie de gheata completeaza dotarile moderne.