VDI.ro

EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni

Buzau, Brosteni

65.800 EUR

EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni

location_on Buzau, Brosteni, Buzau

65.800 EUR
1.495 EUR/mp
ID: VDI559.1219685 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 1
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 2
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 3
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 4
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 5
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 6
EXCLUSIVITATE! Apartament 2 camere decomandat zona Brosteni - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 44 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1980 home 56 mp constr.

Descriere

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare apartament 2 camere decomandat situat icirc;n zona Bro#537;teni

Loca#539;ie: zona Bro#537;teni, oras Buz#259;u
Tip apartament: dou#259; camere
Suprafa#539;#259; utila: 44 mp
Etaj: 4 din 4
Compartimentare: decomandat
An construc#539;ie: 1980
Structur#259;: Prefabricate
Pre#539;: 65.800 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate
Mobilat si utilat
Logie
Central#259; proprie

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, merketuri, restaurant O#39;Brothers, Parcul Tineretului
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la num#259;rul de telefon din anun#539; sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI559.1219685
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 44 mp
Suprafață construită 56 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.495 EUR/mp

location_on Localizare

Brosteni, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)