VDI.ro

Apartament cu 4 camere zona Paltinis

Ploiesti, Paltinis

145.000 EUR

Apartament cu 4 camere zona Paltinis

location_on Ploiesti, Paltinis, Prahova

145.000 EUR
1.826 EUR/mp
ID: VDI410.1227260 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 34 vizualizări
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 1
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 2
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 3
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 4
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 5
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 6
Apartament cu  4 camere zona Paltinis - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 79 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1986 home 86 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat in zona Paltinis.
Imobilul este situat intr-un bloc din 1986 cu un regim de inaltime de 4 etaje, disponibil la etajul 1, cu suprafata utila de 79.4 mp plus balcon. Apartamentul dispune de separa#539;ie de gaze si are proiect de centrala.
Imobilul este situat in apropiere de scoala, gr#259;dini#539;#259;, supermarketuri, farmacie, statii pentru mijloace de transport si restaurant-pub.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1227260
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 79 mp
Suprafață construită 86 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1986
Preț/mp 1.826 EUR/mp

location_on Localizare

Paltinis, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 145.000 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.767 €