VDI.ro

Central, Brasov

Brasov, Central

230.000 EUR

Central, Brasov

location_on Brasov, Central, Brasov

230.000 EUR
2.233 EUR/mp
ID: VDI28.1228413 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 25 vizualizări
Central, Brasov - foto 1
Central, Brasov - foto 2
Central, Brasov - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 103 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2000 home 120 mp constr. terrain 50 mp teren

Descriere

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionareapartament cu 3 cameresuprafa#539;#259; de 103 mpcompartimentare decomandat#259;.mobilat, utilat cu electrocasnice de calitate si dispune de incalzire in pardoseala pe toata suprafata. proaspat amenajat, oferind un aspect modern.Bucataria cu podea si blat din marmura.Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1228413
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 103 mp
Suprafață construită 120 mp
Suprafață teren 50 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 1
An construcție 2000
Preț/mp 2.233 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 230.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.342 €