VDI.ro

Central, Brasov

Brasov, Central

156.000 EUR

Central, Brasov

location_on Brasov, Central, Brasov

156.000 EUR
2.229 EUR/mp
ID: VDI28.1215729 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 5 vizualizări
Central, Brasov - foto 1
Central, Brasov - foto 2
Central, Brasov - foto 3
Central, Brasov - foto 4
Central, Brasov - foto 5
Central, Brasov - foto 6
Central, Brasov - foto 7
Central, Brasov - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1985 home 74 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% + tva din valoarea de tranzactionare.
Construc#539;ia blocului 1985Ultima renovare 2019Proprietatea este dispus#259; pe 3 camere, etaj 2 din 4 , structura decomandat#259;, avacirc;nd urm#259;toarea compartimentare :- Holul permite accesul icirc;n zona de living, buc#259;t#259;rie, b#259;i si dormitoare- Buc#259;t#259;ria este mobilata- Livingul are suprafa#539;a generoasa- Cele 2 dormitoare au acces din hol- Suprafa#539;a 91 mp , util#259; aprox. 70 mp + balcoane + box#259; la subsol- Ambele bai cu acces din hol, una fiind dotat#259; cu aerisire naturala baia de serviciu chiuvet#259;,wc iar ceea de-a doua cu du#537;, wc , chiuvet#259; .Dot#259;ri:- central#259; termic#259;- tacirc;mpl#259;rie PVC, cu geam termopan- u#537;a metalic#259;- icirc;nc#259;lzirea cu centrala proprie sicalorifereAccesul pietonal pacirc;n#259; la AFI mall se poate face icirc;n 8 minute, iar accesul auto pacirc;n#259; la zona de centru a ora#537;ului ( Pia#539;a Sfatului) se poate face icirc;n 7 minute.Locuri de joac#259; pentru copii lacirc;ng#259; bloc , #537;coli #537;i gr#259;dini#539;e icirc;n apropiere .
Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1215729
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 70 mp
Suprafață construită 74 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1985
Preț/mp 2.229 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 156.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €