VDI.ro

Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti

Bucuresti, Stefan cel Mare

104.900 EUR

Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti

location_on Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov

104.900 EUR
1.840 EUR/mp
ID: VDI387.1212756 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 1
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 2
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 3
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 4
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 5
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 6
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 7
Vanzare apartamet 3 camere Dorobanti - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 57 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1964 home 65 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat in cartierul ,zona intersectie Dorobanti-Stefan cel Mare, intr-un imobil, construit in anul 1964,anvelopat confort 1, semidecomandat, etaj 3 din 7, avand suprafata totala de 65 mp si suprafata utila de 57 mp, cu 1 baie si 1 balcon si centrala de bloc.
ID intern: 7R-1322.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1212756
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 57 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 7
An construcție 1964
Preț/mp 1.840 EUR/mp

location_on Localizare

Stefan cel Mare, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Mixta
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 104.900 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.025 €