VDI.ro

Vanzare apartament 4 camere, sector 5

Bucuresti, Rahova

96.000 EUR

Vanzare apartament 4 camere, sector 5

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

96.000 EUR
1.280 EUR/mp
ID: VDI393.1220829 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 7 vizualizări
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 1
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 2
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 3
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 4
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 5
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 6
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 7
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 8
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 9
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 10
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 11
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 12
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 13
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 14
Vanzare apartament 4 camere, sector 5 - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 75 mp bathtub 2 băi layers Et. 10 calendar_today 1983 home 85 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in cartierul Rahova, zona Parc Sebastian, la etajul 10 din 10 al unui imobil construit in anul 1983, avand o suprafata utila de 75 mp si totala de 85mp.
Apartamentul dispune de doua bai si doua balcoane spatioase, unul la sufragerie si celalalt la unul dintre dormitoare, aparat de aer conditionat, posibilitatea montarii unei centrale termice proprii, dar si de un loc de parcare cu plata prin ADP.
Zona este excelenta, foarte linistita si curata, in vecinatate fiind mijloace de transport in comun, scoli, magazine si piata.
Pretul apartamentului este de 96.000 euro, negociabil, si este disponibil pentru predare imediata, avand toate actele la zi.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220829
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 75 mp
Suprafață construită 85 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 10
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1983
Preț/mp 1.280 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)