VDI.ro

Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei

Oradea, Rogerius

92.900 EUR

Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

92.900 EUR
1.206 EUR/mp
ID: VDI629.1229200 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 24 vizualizări
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 1
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 2
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 3
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 4
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 5
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 6
Apartament 3 camere zona Rogerius/str. Transilvaniei - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 77 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1985 home 87 mp constr.

Descriere

Apartament de vanzare ndash; Zona Rogerius, Strada Transilvaniei
Simra Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament tip K situat la etajul 5 din 10, intr-un bloc cu lift nou, in zona Rogerius.
Suprafata utila: 77 mp Suprafata construita: 87 mp Etaj: 5/10 Stare: Necesita renovare Pret: 92.900 euro; ndash; usor negociabilApartamentul reprezinta o oportunitate excelenta pentru cei care doresc sa-si amenajeze locuinta dupa propriul gust, intr-o zona centrala si accesibila, aproape de magazine, scoli si mijloace de transport.
Contact: 0742 643 648 Va asteptam la vizionari!

Detalii proprietate

ID anunț VDI629.1229200
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 77 mp
Suprafață construită 87 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1985
Preț/mp 1.206 EUR/mp

location_on Localizare

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 92.900 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.454 €