VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere Obor

Bucuresti, Obor

80.900 EUR

Vanzare apartament 3 camere Obor

location_on Bucuresti, Obor, Bucuresti Ilfov

80.900 EUR
1.284 EUR/mp
ID: VDI387.1212395 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 25 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 1
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 2
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 3
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 4
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 5
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 6
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 7
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 8
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 9
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 10
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 11
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 12
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 13
Vanzare apartament 3 camere Obor - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 63 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1970 home 69 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat in cartierul Obor ,zona Kaufland- Veranda, intr-un imobil, construit in anul 1970, anvelopat, foarte solid, fara risc confort 1, semidecomandat, etaj 4 din 10, avand suprafata totala de 69 mp si suprafata utila de 63 mp, cu 1 baie si 1 balcon.
ID intern: 7R-1647.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1212395
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 63 mp
Suprafață construită 69 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1970
Preț/mp 1.284 EUR/mp

location_on Localizare

Obor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 80.900 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.038 €