VDI.ro

Apartament 3 camere decomandate, zona Astra

Brasov, Astra

113.000 EUR

Apartament 3 camere decomandate, zona Astra

location_on Brasov, Astra, Brasov

113.000 EUR
2.233 EUR/mp
ID: VDI379.1218944 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 7 vizualizări
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 1
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 2
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 3
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 4
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 5
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 6
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 7
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 8
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 9
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 10
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 11
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 12
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 13
Apartament 3 camere decomandate, zona Astra - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1978 home 56 mp constr.

Descriere

ID: 6907
Regis Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat in zona Astra ndash; Str Cocorului
Detalii apartament:
Structura decomandata,
Geamuri termopan, gresie si faianta, parchet in stare foarte buna, usa metalica,
Centrala termica proprie,
Balcon inchis in termopan, incalzit, pe lungimea apartamentului,
Stare buna, foarte curat, necesita doar o reimprospatare cu lavabil.
Se poate vinde mobilat sau partial mobilat, daca se doreste. Sau nemobilat.
Blocul are izolatie exterioara, scara a fost recent zugravita, este o zona linistita, fara zgomot, avand ferestrele spre strada necirculata.
Langa bloc este scoala si gradinita, in imediata apropiere fiind supermarket-uri, banci, farmacii, magazine, Penny, McDonaldrsquo;s, Lidl, Kaufland, Carrefour, Piata Astra, Media Galaxy, magazine de bricolaj.
De asemenea sunt statii de autobuz spre toate cartierele.
Comisionul este 2% + TVA din valoare tranzactionata.

Detalii proprietate

ID anunț VDI379.1218944
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 56 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1978
Preț/mp 2.233 EUR/mp

location_on Localizare

Astra, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)