VDI.ro

Apartament 2 camere zona Malu Rosu

Ploiesti, Malu Rosu

48.000 EUR

Apartament 2 camere zona Malu Rosu

location_on Ploiesti, Malu Rosu, Prahova

48.000 EUR
1.171 EUR/mp
ID: VDI410.1217586 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 58 minute în urmă | 26 vizualizări
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 1
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 2
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 3
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 4
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 5
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 6
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 7
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 8
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 9
Apartament 2 camere zona Malu Rosu - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 41 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1978 home 45 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Malu Rosu.Este situat intr-un bloc din anul 1978, la etajul 4 al unui bloc cu regimul de icirc;n#259;l#539;ime P+4E, cu o suprafata de totala de 41 mp plus balcon.Apartamentul este renovat, nemobilat.Imobilul este situat in apropiere de autobuz, banca, piata, parc, scoala/gradinita.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1217586
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 41 mp
Suprafață construită 45 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1978
Preț/mp 1.171 EUR/mp

location_on Localizare

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 48.000 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.077 €