VDI.ro

Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou

Bucuresti, Stefan cel Mare

179.000 EUR

Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou

location_on Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov

179.000 EUR
3.442 EUR/mp
ID: VDI638.1207331 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 14 vizualizări
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 1
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 2
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 3
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 4
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 5
Apartament 2 camere | Stefan cel Mare | decomandat | metrou - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1984 home 57 mp constr.

Descriere

ID intern: DAS222
Agentia imobiliara DAS real estate v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat icirc;n zona #536;tefan cel Mare, aproape de Spitalul Floreasca, la etajul 1 al unui bloc din 1984, reabilitat termic.
Apartamentul este foarte spa#539;ios #537;i bine configurat, ideal pentru locuin#539;#259; proprie sau investi#539;ie.
Proprietatea ofer#259;:
compartimentare decomandat#259;
mobilat #537;i utilat complet
renovat
loc de parcare
bloc reabilitat, scar#259; renovat#259;
c#259;lduros iarna #537;i r#259;coros vara
sistem de supraveghere video
Zona reprezint#259; un mare avantaj:
sta#539;ie de metrou la aproximativ 4 minute de mers pe jos
acces rapid c#259;tre centru, Pipera, Floreasca sau Doroban#539;i
apropiere de Spitalul Floreasca
numeroase magazine, restaurante #537;i servicii icirc;n proximitate
Datorit#259; pozi#539;ion#259;rii excelente, pute#539;i ajunge rapid icirc;n orice zon#259; a ora#537;ului.
Se accept#259; credit bancar.
Se percepe comision 2%.
Vizionarea acestui imobil se face icirc;n baza semn#259;rii unui acord de vizionare conform Codului Civil, art. 2.096ndash;2.102.
Oferim consultan#539;#259; complet#259; pe toat#259; durata procesului de achizi#539;ie ndash; de la vizionare pacirc;n#259; la semnarea actelor notariale ndash; precum #537;i sprijin dedicat prin echipa noastr#259; de brokeri de credite, care poate ajuta clien#539;ii s#259; ob#539;in#259; cea mai rapid#259; #537;i avantajoas#259; solu#539;ie de finan#539;are bancar#259;.