VDI.ro

Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana

Iasi, Podu Ros

187.500 EUR

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

187.500 EUR
2.344 EUR/mp
ID: VDI199.1221705 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 20 vizualizări
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 1
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 2
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 3
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 4
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 5
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 6
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 7
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 8
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 9
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 10
Apartament 2 camere - mobilat utilat lux - parcare subterana - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 80 mp bathtub 1 baie layers Et. 11 calendar_today 2024 home 80 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere, de vanzare, zona Podu Ros, mobilat si utilat complet, bucatarie inchisa, amenajare moderna, electrocasnice si mobilier noi.Apartament 2 camere decomandat cu terasa, suprafata totala = 79,3 mp, suprafata utila 54 mp., complet mobilat si utilat, totul nou, proiect designer, terasa 25.3 mp, parcare proprietate situata in subteran, subsol -1, identificata separat cu nr. cadastral propriu.Mobilierul a fost executat la comanda si optimizat atfel incat sa se creeze cat mai multe spatii de depozitare. Toate corpurile de iluminat sunt prevazute cu becuri tip LED pentru un consum redus de energie. Apartamentul este orientat SV cu aport de lumina naturala 75% din zi si dispune de parcare proprietate situata in subteran cu acces facil catre zona de lifturi. Zona de living este prevazuta cu spatii vitrate mari pe 2 laturi tip perete cortina, tamplarie din aluminiu cu geam termopan triplustratificat. Apartamentul este pozitionat la etajul 11/11 ceea ce ii confera vedere panoramica asupra orasului. Accesul catre zona de terasa se poate face atat din living cat si din bucatarie.Dotari apartament:- Centrala termica Viessmann Vitodens 050-W, control Wi-Fi de la distanta via app. telefon- Aer conditionat 12.000 BTU - Mitsubishi in zona de living- Videointerfon BTicino- Tamplarie exterioara Schuco (import Germania), profil 82 mm, sticla triplustrat furnizata de Saint Gobain, foaie PLANISTAR. La montaj, tamplaria a fost clipsata pe un precadru termoizolator adiacent golului de zidarie (solbanc) si etansata cu banda butilica impotriva pierderilor de aer si caldura.- Obiectele sanitare sunt Geberit (Elvetia) cu accesorii/baterii HansGrohe (Germania)- Parchet 10 mm Egger - SmartTV LED TCL + soundbar- living - SmartTV LED PHILIPS - Masina de spalat rufe Samsung, aspirator compact Rowenta - Combina frigorifica Arctic No Frost - Plita gaz 4 arzatoare Arctic, cuptor electric Arctic, hota Electrolux. - Masina de spalat vase Electrolux - Cuptor microunde Samsung- Tacamuri si vesela pentru 2 persoane- Masa + scaune de exterior pentru terasaSe accepta credit!Mutare imediata !