VDI.ro

Apartament 2 camere Don Rezidence

Rediu

117.500 EUR

Apartament 2 camere Don Rezidence

location_on Rediu, Iasi

117.500 EUR
2.350 EUR/mp
ID: VDI594.1209008 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 29 vizualizări
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 1
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 2
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 3
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 4
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 5
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 6
Apartament 2 camere Don Rezidence - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 58 mp constr.

Descriere

Apartament cu 2 camere situat in zona RediuPunct de reper: Gradinita KikiSuprafata: 58 mpEtaj: parterImbunatatiri: - centrala termica prin condensare si incalzire prin pardoseala- tamplarie PVC- usa metalica- izolatie exterioara- parchet gresie faiantaPozitia acestuia ofera urmatoarele facilitatti la mai putin de 20 min de mers pe jos de locatia imobilului:- Casablanca- Kaufland Pacurari- Mall Moldova- Cubic PlazaPret: 117.500 EuroPentru mai multe detalii sunati la numarul: 0769517667 Claudiu

Detalii proprietate

ID anunț VDI594.1209008
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 58 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2025
Preț/mp 2.350 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 117.500 €
73.000 € 119.500 €
Medie zonă:96.250 €