VDI.ro

Apartament 2 camere decomandat, centru

Iasi, Centru

159.500 EUR

Apartament 2 camere decomandat, centru

location_on Iasi, Centru, Iasi

159.500 EUR
2.900 EUR/mp
ID: VDI1.1215921 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 17 vizualizări
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 1
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 2
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 3
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 4
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 5
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 6
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 7
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 8
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 9
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 10
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 11
Apartament 2 camere decomandat, centru - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 55 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere | 55 mp | Imobil boutique premium | Zon#259; ultracentral#259; | Parter | Parcare privata
V#259; prezent#259;m spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere, situat icirc;ntr-un imobil boutique premium, amplasat icirc;ntr-o zon#259; ultracentrala din Iasi.Imobilul beneficiaz#259; de o localizare ultracentral#259; de excep#539;ie, la doar aproximativ 400 de metri de Catedrala Mitropolitan#259; din Ia#537;i. Accesul pietonal rapid c#259;tre zona Palas Ia#537;i #537;i bulevardul #536;tefan cel Mare #537;i Sfacirc;nt transform#259; aceast#259; proprietate icirc;ntr-o alegere ideal#259; pentru un stil de via#539;#259; urban activ. Pozi#539;ionarea premium ofer#259; un echilibru rar icirc;ntre lini#537;te #537;i proximitatea imediat#259; fa#539;#259; de centre comerciale, restaurante, institu#539;ii #537;i mijloace de transport, reprezentacirc;nd totodat#259; o oportunitate excelent#259; de investi#539;ie.
Cu o suprafa#539;#259; de 55 mp, proprietatea este pozi#539;ionat#259; la parter #537;i dispune de loc de parcare inclus.
Suprafa#539;#259; optim compartimentat#259;, decomandataAcces facil #537;i confort sporitLoc de parcare pivat, la pretul de 15000 euro.
Dot#259;ri #537;i finisaje: icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;, pentru un climat interior constant #537;i pl#259;cut finisaje premium, realizate cu materiale de calitate superioar#259; tacirc;mpl#259;rie PVC performant#259;, echipat#259; cu geam tripan pentru un plus de confort sistem Smart Home, pentru un stil de via#539;#259; modern