VDI.ro

Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebrea...

Timisoara, Sagului

62.000 EUR

Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu

location_on Timisoara, Sagului, Timis

62.000 EUR
2.138 EUR/mp
ID: VDI555.1211506 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 zile în urmă | 28 vizualizări
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 1
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 2
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 3
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 4
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 5
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 6
Apartament 1 camera | Decomandat, 29 mp, Et.3 - Liviu Rebreanu - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 29 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1975 home 32 mp constr.

Descriere

AVA ESTATE v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament cu o camer#259;, decomandat, situat la etajul 3 din 4, icirc;ntr-un bloc cu 4 apartamente pe etaj, icirc;n zona #536;agului.Blocul se afl#259; icirc;n imediata apropiere de: Profi, Carrefour Market, Policlinica Regina Maria, Iguana Fitness, benzin#259;ria MOL, sta#539;ii pentru mijloacele de transport icirc;n comun etc.Apartamentul dispune de o suprafa#539;#259; util#259; de 29 mp, compartimentarea fiind urm#259;toarea: Hol de acces Buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259; Baie cu van#259;, prev#259;zut#259; cu geam pentru aerisire Living spa#539;ios cu pat matrimonial Apartamentul se vinde complet mobilat #537;i utilat, fiind gata de mutare imediat#259;. Dispune de urm#259;toarele electrocasnice: aragaz, hot#259;, combin#259; frigorific#259;, ma#537;in#259; de sp#259;lat rufe #537;i TV.Confortul termic este asigurat prin intermediul centralei proprii Ariston.Pretul de vanzare este de 62.000 euro pret fix.Va putem ajuta cu achizitionarea imobilului prin credit bancar, avand brokeri de credite ce va stau la dispozitie cu cele mai bune oferte pentru dumneavoastra, acest serviciu fiind complet gratuit.Daca v-am starnit interesul, va asteptam cu drag la o vizionare.ID AVA301

Detalii proprietate

ID anunț VDI555.1211506
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 29 mp
Suprafață construită 32 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1975
Preț/mp 2.138 EUR/mp

location_on Localizare

Sagului, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 62.000 €
24.000 € 359.900 €
Medie zonă:98.411 €