VDI.ro

Apartament 2 camere conf 1 dec zona Ultracentral

Buzau, Ultracentral

2.600 RON

Apartament 2 camere conf 1 dec zona Ultracentral

location_on Buzau, Ultracentral, Buzau

2.600 RON
52 EUR/mp
ID: VDI630.1206858 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 31 vizualizări
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 1
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 2
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 3
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 4
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 5
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 6
Apartament 2 camere conf  1 dec zona Ultracentral - foto 7
1 / 7
Închiriere
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1989 home 65 mp constr.

Descriere

Se inchiriaza apartament modern cu 2 camere, decomandat confort 1, Ultracentral, oras Buzau
Tip imobil: Apartament cu 2 camere decomandat confort 1
Locatie: Ultracentral, Buzau
Suprafata utila: 60 mp
An constructie: 1989
Etaj: 4 din 6
Detalii specifice
Finisaje de calitate Mobilat si utilat complet si modern: masina de spalat si de uscat rufe, masian de spalat vase, tv, aragaz, frigider, cuptor Electric Centrala proprie si aer conditionat Doun balcoane inchise cu termopan Spatii depozitare si boxa Loc de parcare inclus in pret Supraveghere video
Vecinatati / facilitati: Primaria Buzau, Tribunal, Piata Centrala, Platou Dacia, transport public, parcuri, centre comerciale
Accesibilitate: mijloace de transport in apropiere, acces la drumuri principale

Disponibilitate: disponibil imediat Pret usor negociabil: 2600 lei avans + garantieContract ANAFSe percepe comision de intermediere imobiliara
AXIS IMOB ndash; energia noua a imobiliarelor. 0728 640 313 | office@axisimob.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI630.1206858
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Inchiriere
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 6
An construcție 1989
Preț/mp 52 EUR/mp

location_on Localizare

Ultracentral, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)