ID: VDI316.1231924

RECO apartament studio la cheie Baile Felix

Baile Felix, Bihor
59.000 EUR · 2.418 EUR/mp
Katalin Merai
Reco Imobiliare
0729015481
m.katalin@recoimobiliare.ro
1
Camere
1
Bai
24.4 mp
Suprafata
2
Etaj
2010
An constructie
Descriere:
Reco Imobiliare va propune spre vanzare: #MK43 Apartament 1 camera mobilat complet Se vinde apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, clasificat la stele, pregatit pentru regim hotelier / Airbnb, situat intr-o zona turistica excelenta. Suprafata utila: 24.40 mpEtaj: 2 Mobilier modernClasificat pentru inchiriere in regim hotelierProduce venit imediat dupa achizitieIdeal pentru investitie sigura si profitabilaO proprietate mica, dar cu potential mare de profit. Pret: 59.000 Euro Negociabil Tel: 0376 443 700Suna acum pentru detalii si programarea unei vizionari. ID:5693
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila24.4 mp
Suprafata construita32.5 mp
Camere1
Bai1
Etaj2
An constructie2010