ID: VDI629.1231692

Casa în Biharkeresztes

Oradea, Centura, Bihor
98.500 EUR · 1.407 EUR/mp
Sarah Scorte
Simra Imobiliare
0748319974
sarahsimraimobiliare@gmail.com
3
Camere
70 mp
Suprafata
1990
An constructie
Descriere:
Simra Imobiliare va propune spre vanzare: Casa in Biharkeresztes, Ungaria ndash; la doar 4 km de vama! Se ofera spre vanzare o proprietate ideala pentru locuit sau casa de vacanta, situata intr-o zona linistita din Biharkeresztes, foarte aproape de granita cu Romania. Suprafata utila: 70 mp Compartimentare decomandata 3 camere Complet mobilata si utilata Interior amenajat modern, gata de mutat Proprietatea dispune de un teren generos de 2000 mp, perfect pentru gradina, relaxare sau diverse activitati gospodaresti. In curte se mai afla: o casuta din caramida, locuibila 4 anexe din vaioaga, utile pentru depozitare sau gospodarieLocatia este excelenta, la doar 4 km de vama, cu acces rapid catre Romania si orasele din apropiere. Pret: 98.500 euro Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari nu ezita sa ne contactati! Tel:0748319974
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila70 mp
Suprafata construita80 mp
Suprafata teren2000 mp
Camere3
An constructie1990