ID: VDI316.1231491

RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare

Oradea, Rogerius, Bihor
95.500 EUR · 1.421 EUR/mp
Katalin Merai
Reco Imobiliare
0729015481
m.katalin@recoimobiliare.ro
3
Camere
2
Bai
67.19 mp
Suprafata
4
Etaj
1987
An constructie
Descriere:
RECO Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE: #DM149 Apartament cu 3 camere decomandate, dubla orientare si 2 balcoane ndash; Rogerius Va prezentam un apartament spatios si bine compartimentat, situat in cartierul Rogerius, pe strada Corneliu Coposu, la etajul 4 din 4,intr-un bloc cu acoperis. Locuinta beneficiaza de dubla orientare, oferind lumina naturala pe tot parcursul zilei si un plus de confort pentru intreaga familie. Suprafata construita: 84 mpSuprafata utila: 67,19 mp + 2 balcoane Compartimentare: antreu spatios bucatarie cu debara 3 camere decomandate 2 balcoane baie cu vana baie de serviciuApartamentul tip R este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, fiind situat intr-o zona apreciata, aproape de magazine, scoli, mijloace de transport si alte puncte de interes. Beneficii: compartimentare practica dubla orientare camere luminoase 2 balcoane zona buna si accesibilaPret: 95500 EURO Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari:Tel: 0376...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67.19 mp
Suprafata construita84 mp
Camere3
Bai2
Etaj4
An constructie1987