Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1228247
Apartament 3 camere zona Grivitei
Brasov, Grivitei, Brasov
123.500 EUR
· 1.960 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
2
Bai
63 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament zona Grivitei Compus din, 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol, balcon Detine centrala termica proprie si geamuri termopan Id intern:RTI6763
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
63 mp
Suprafata construita
73 mp
Camere
3
Bai
2
Etaj
4
An constructie
1980