ID: VDI593.1227166

Ultracentral - Piata Victoriei - Titulescu - Pod Basarab

Bucuresti, Titulescu, Bucuresti Ilfov
168.000 EUR · 2.471 EUR/mp
Costel Alecu
Romtor
0735219708
costel.alecu@romtor.ro
3
Camere
1
Bai
68 mp
Suprafata
1950
An constructie
Descriere:
Ultracentral - Piata Victoriei - Titulescu - Pod BasarabImobil teren + casa demolabila se afla in zona Podului Basarab si bulevardului Dinicu Golescu.Teren 185 mp, deschidere strada 9,3 mlCasa constructie1950 suprafata 66 mp,Casa este locuita in acest moment,Toate utilitatile,Pretabil investitie pentru dezvoltare rezidentiala,Certificatul de urbanism de informare P+1+2 (retras)Pret vanzare: 180.000 euro (proprietar persoana fizica)
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila68 mp
Suprafata construita70 mp
Suprafata teren185 mp
Camere3
Bai1
An constructie1950