ID: VDI396.1221035

Casa Individuala cu 4 camere Sanpetru

Sanpetru, Brasov
208.000 EUR · 1.981 EUR/mp
Alexandru Dumitrache
MR. Right - rimobiliar
0733847841
office@rimobiliare.ro
4
Camere
2
Bai
105 mp
Suprafata
2025
An constructie
Descriere:
Casa individuala moderna cu 4 camere | Sanpetru, Brasov ndash; eleganta si confort O casa individuala eleganta si bine construita, situata intr-o zona linistita din Sanpetru, la doar cateva minute de Brasov. Cu un design contemporan si finisaje premium, aceasta locuinta P+E ofera 105 mp utili (120 mp construiti) pe un teren de 300 mp, complet amenajat. Casa este construita la standarde NZEB (consum redus de energie), izolatia este premium, iar toate utilitatile (gaz, curent, apa, canalizare, fibra optica) sunt racordate. Se preda la cheie, cu finisaje moderne incluse in bugetul constructorului, iar incalzirea este in pardoseala atat la parter cat si la etaj. Pret: 208.000 euro; (fara TVA, persoana fizica)Se accepta credit ipotecar. Pentru detalii si vizionari, ma poti contacta direct.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila105 mp
Suprafata construita120 mp
Suprafata teren300 mp
Camere4
Bai2
An constructie2025