ID: VDI379.1219850

Casa 5 camere Schei Centru Brasov

Brasov, Schei, Brasov
137.000 EUR · 1.343 EUR/mp
Romina Dragoi
Regis Imobiliare
0774994172
romina@regisimobiliare.ro
5
Camere
2
Bai
102 mp
Suprafata
1
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
ID 6417 Regis Imobiliare va propune spre vanzare o casa cu mult potential, situata intr-o zona linistita din Schei, aproape de Pietrele lui Solomon #537;i drumul spre Poiana Bra#537;ov. Casa este intabulata ca si casa din lemn desi este din caramida, deci nu poate fi acizitonata prin credit bancar. Structura D+P+Pod, suprafata utila de aprox. 90 mp Central#259; termica + 2 sobe de teracota 2 dormitoare, sufragerie, bucatarie, 2 bai, spatii de depozitare Camera la demisol ndash; ideala pentru diverse activitati Pod inalt, cu o camera special amenajata pentru relaxare sau creatie ndash; vedere superba spre padure Casa este perfecta pentru locuinta, pentru doua familii sau pentru investitie in regim hotelier. Toate utilitatile sunt disponibile, iar locatia ofera atat aer curat, cat si acces facil la centrul ora#537;ului. Pentru detalii si vizionari, sunati acum! Comision 2%+TVA
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila102 mp
Suprafata construita130 mp
Suprafata teren25 mp
Camere5
Bai2
Etaj1
An constructie1970