ID: VDI560.1219452

Apartament 2 camere lux Central

Brasov, Central, Brasov
170.500 EUR · 3.100 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
55 mp
Suprafata
1
Etaj
2017
An constructie
Descriere:
Apartament 2 camere lux Central Detalii proprietateApartament situat icirc;ntr-o zon#259; central#259;, compus din 2 camere: living open space cu buc#259;t#259;rie, dormitor, baie, hol #537;i logie de 3,3 mp. AvantajeZona Ultracentral#259;, aproape de magazine, restaurante #537;i alte facilit#259;#539;i.Complet mobilat #537;i utilat, aer condi#539;ionat.ContactPentru detalii #537;i vizionare, va rugam s#259; ne contactati. ID intern: RTI7673
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila55 mp
Suprafata construita65 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2017