ID: VDI560.1218877

Apartament 3 camere, 79mp, zona Astra

Brasov, Astra, Brasov
137.500 EUR · 1.741 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
79 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat, zona Astra Apartamentul este compus din living open-space cu bucataria, doua dormitoare dintre care unul beneficiaza de balcon inchis, hol generos prevazut cu dressing incapator si multiple zone pentru depozitare, baie si posibilitatea amenajarii unei bai de serviciu.Locuinta dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, termopan, gresie, faianta, parchet, beci, doua locuri de parcare concesionate, izolatie termica exterioara.Se vinde partial mobilata si utilata. Pentru informatii suplimentare sau programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati. ID intern RTI7965
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila79 mp
Suprafata construita89 mp
Camere3
Bai1
Etaj4
An constructie1980