ID: VDI557.1217892

Apartament 3 camere-Tautii Magheraus

Tautii-Magheraus, Maramures
143.500 EUR · 1.888 EUR/mp
Mihaela Roatis
Imobiliaris Concept
0752203127
mihaela@imobiliarisconcept.ro
3
Camere
2
Bai
76 mp
Suprafata
1
Etaj
2017
An constructie
Descriere:
Apartament modern ,3 camere -Tautii Magheraus! Daca iti doresti un apartament spatios,elegant si gata de mutat ,acesta este locul perfect pentru tine! -76 mp utili+ terasa acoperita in suprafata de 16 mp -2 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, hol. -loc de parcare acoperit in curtea interioara a blocului. -etaj 1 -zona linistita ,aproape de oras. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, cu un design modern si finisaje premium. Este locuinta ideala pentru o familie, pentru cine isi doreste confort si intimitate ,dar si acces rapid la oras. Pret 143 500 euro. Pentru mai multe detalii si programarea unei vzionari ne puteti contacta Consultant Imobiliar Mihaela Roatis 0752 203 127 ID INTERN IMO413
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila76 mp
Suprafata construita92 mp
Camere3
Bai2
Etaj1
An constructie2017