ID: VDI28.1217262

Vila rezidential/ comercial, Sacele, Turches

Sacele, Brasov
250.000 EUR · 767 EUR/mp
ASCENDENT IMOBILIARE
Ascendent Imobiliare
0736797203
ascendentimobiliare@gmail.com
5
Camere
3
Bai
326 mp
Suprafata
1
Etaj
1975
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 2% +Tva Cas#259; de c#259;r#259;mid#259;, construit#259; icirc;n 1975-1980, situat#259; icirc;ntr- o zon#259; linistit#259; icirc;n apropierea p#259;durii, icirc;ntr-un cartier de case. Exist#259; posibilitate de reamenajare icirc;n pensiune turistic#259;, gr#259;dini#539;#259; privat#259; sau cas#259; senioriala. Deschidere de amenajare a patru apartamente distincte.Casa are 3 fronturi stradale, canalizare, gaz metan, curent mono #537;i trifazic.Regim de icirc;n#259;l#539;ime: D+P+E+M.- demisol: garaj, beci si camer#259; tehnic#259;- 89mp.- parter: buc#259;t#259;rie(24,80 mp), c#259;mar#259;(10,35 mp),baie(7,2mp), hol(7,60 mp), 1 camer#259;(25 mp), 1 camer#259;(13,20 mp) living cu #537;emineu(37 mp), teras#259;(13mp).- etaj: 5 camere + baie( 115 mp), balcon( 4 mp) si 1 teras#259;(13 mp), teras#259;(30 mp).- mansard#259;: 2 camere, buc#259;t#259;rie, baie.Pardoseal#259;:parchet lemn masiv, marmur#259;(mozaic) #537;i gresie.Suprafat#259; construit#259;: 165 mp.Supra...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila326 mp
Suprafata construita340 mp
Suprafata teren600 mp
Camere5
Bai3
Etaj1
An constructie1975