ID: VDI28.1216742

Casa tip duplex, Central

Targu Mures, Central, Mures
229.000 EUR · 1.762 EUR/mp
ASCENDENT IMOBILIARE
Ascendent Imobiliare
0736797203
ascendentimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
130 mp
Suprafata
1
Etaj
Descriere:
Comision cumparator: 2% + tva din valoarea de tranzactionare. Cas#259; stil duplex compusa din doua apartamente sunt cu 2 camere , baie, bucatarie cu living open space, cel de la etaj fiind foarte mare! Racordat#259; la utilit#259;#539;i, aer condi#539;ionat, imediat ocupabila, parterul poate fi modificat #537;i folosit #537;i ca spatiu comercial, casa fiind amplasat#259; garaj Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila130 mp
Suprafata construita130 mp
Suprafata teren130 mp
Camere4
Bai2
Etaj1