ID: VDI518.1214535

Apartament 2 camere Avantgarden, Brasov

Brasov, Avantgarden, Brasov
119.000 EUR · 3.051 EUR/mp
Gabi Apetroaei
Decent Imobiliare
0723.686.639
gabi@decent.ro
2
Camere
1
Bai
39 mp
Suprafata
6
Etaj
2022
An constructie
Descriere:
Compania Imobiliara Decent va propune, in exclusivitate, spre achizitie un apartament de tip studio, situat in Bartolomeu Avangarden 4. Imobilul este compartimentat astfel: living open space cu bucataria, dormitor, baie si balcon pe toata suprafata apartamentului -11 mp. Este mobilat si utilat modern, detine boxa si loc de parcare subteran. Compania Decent Real Estate are ca obiect de activitate prestarea de servicii imobiliare: consultanta imobiliara, tranzactii imobiliare, reprezentare pentru vanzare si/sau cumparare, evaluarea proprietatilor imobiliare, management-ul investitiilor si asistenta juridica. Dorim sa devenim partenerul dumneavoastra pentru ca suntem specializati pe segmente de piata, pe cartiere si zone si astfel, putem sa identificam nevoile dumneavoastra in cel mai scurt timp. Prin experienta dobandita in cei 16 ani de piata imobiliara si prin atentia acordata venim in intampinarea si solutionarea probemelor dumneavoastra in identificarea si descoperirea locului n...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila39 mp
Suprafata construita60 mp
Camere2
Bai1
Etaj6
An constructie2022