ID: VDI339.1213702

Apartament 3 camere | Bloc nou | Micro 17

Satu Mare, Micro 17, Satu Mare
107.000 EUR · 1.629 EUR/mp
Cristian Piscoran
Caserom
0758982828
investconsultimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
65.68 mp
Suprafata
parter
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Descoper#259; confortul unei locuin#539;e moderne icirc;ntr-un apartament cu 3 camere situat la parterul unui bloc nou din cartierul Micro 17, pe strada Paule#537;ti, icirc;n cadrul ansamblului reziden#539;ial Green Residence. Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 65,68 mp #537;i o teras#259; de 4,5 mp, aceast#259; locuin#539;#259; este proiectat#259; pentru a oferi spa#539;iu, lumin#259; natural#259; #537;i func#539;ionalitate, fiind ideal#259; atacirc;t pentru familii tinere, cacirc;t #537;i pentru cei care icirc;#537;i doresc un c#259;min confortabil icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;. Apartamentul este compartimentat eficient #537;i cuprinde dou#259; dormitoare luminoase, un living generos cu buc#259;t#259;rie open-space, un dressing practic, o baie modern#259; #537;i un hol bine organizat. Zona de zi se deschide c#259;tre terasa de 4,5 mp, un spa#539;iu perfect pentru momentele de relaxare sau pentru a savura cafeaua diminea#539;a. Blocul este construit pe un sistem structural s...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65.68 mp
Suprafata construita78.59 mp
Camere3
Bai1
Etajparter
An constructie2024