ID: VDI553.1213190

Apartament 3 camere Nicolina 2

Iasi, Nicolina, Iasi
128.500 EUR · 1.977 EUR/mp
Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
alexandra_david83@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
65 mp
Suprafata
4
Etaj
1987
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina 2 Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 4 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1987Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Aer conditionat Nemobilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 1886
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65 mp
Suprafata construita77 mp
Camere3
Bai1
Etaj4
An constructie1987