ID: VDI387.1212301

Vanzatea apartament 3 camere Tei

Bucuresti, Tei, Bucuresti Ilfov
99.900 EUR · 1.491 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
3
Camere
2
Bai
67 mp
Suprafata
8
Etaj
1967
An constructie
Descriere:
Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat in cartierul Tei ,zona Str. Otesani, intr-un imobil, construit in anul 1967, confort 1, decomandat, etaj 9 din 8, avand suprafata totala de 67 mp si suprafata utila de 67 mp, cu 2 baie si 1 balcon. ID intern: 7R-1752.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67 mp
Suprafata construita67 mp
Camere3
Bai2
Etaj8
An constructie1967