ID: VDI553.1212055

Apartament 2 camere Copou

Iasi, Copou, Iasi
198.000 EUR · 3.000 EUR/mp
Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
gabriela.ciobanu21@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
66 mp
Suprafata
4
Etaj
2015
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Copoou. Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 66 mp Etaj: 4 in bloc cu 6 etaje Constructie bloc: 2015Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Aer conditionat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2327
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila66 mp
Suprafata construita66 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie2015