ID: VDI553.1211596

Apartament cu o camera, mobilat -utilat, zona Capat Cug

Iasi, Cug, Iasi
53.500 EUR · 1.621 EUR/mp
Olivian Rebegea
Iasi Estate Imobiliare
0744894675
rebegeaolivian1@gmail.com
1
Camere
1
Bai
33 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Apartament cu o camer#259;, decomandat, zona Capat Cug - Lunca Cetatuii - izola#539;ie exterioar#259; cu termosistem de 10 cm - tacirc;mpl#259;rie pvc cu geam termopan marca Salamander - centrala termic#259; proprie - parchet laminat - u#537;i interioare din mdf - baie utilat#259; complet - u#537;a exterioar#259; din metal Pentru mai multe detalii v#259; a#537;tept#259;m la vizionari!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila33 mp
Suprafata construita33 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie2026