ID: VDI387.1211053

Vanzare apartament 2 camere Stefan cel Mare

Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov
92.900 EUR · 2.323 EUR/mp
Ionut Anghel
7R Studio
0775186316
IonutAnghel@7rstudio.ro
2
Camere
1
Bai
40 mp
Suprafata
4
Etaj
1960
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Stefan cel Mare, intr-un imobil construit in anul 1965 , disponibil la etajul 4 din 6, cu o suprafata utila de 40 mp. Apartamentul dispune de centrala pe gaz aproape noua.Este compartimentat icirc;n: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon #537;i Debara; suprafa#539;#259; de 40.5 mp.Bloc este anvelopat.Orientare apartamentului este spre spate ferit de zgomotul de la bulevard cu vedere spre spre sud ceea ce icirc;l face foarte luminosIdeal#259; pentru locuit sau investitie (icirc;nchiriere) Situat pe Sos. #536;tefan cel Mare 40, la doar 5 min de mers pe jos de sta#539;ia de metrou #536;tefan cel Mare, sta#539;ia de tramvai icirc;n fa#539;a blocului. ID intern: 7R-3481.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila40 mp
Suprafata construita40 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1960