ID: VDI590.1209306

Vanzare Garsoniera decomandata Vitan

Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov
69.900 EUR · 2.118 EUR/mp
Toma Andrei
DOC Imobiliare
0761563359
office@docimobiliare.ro
1
Camere
1
Bai
33 mp
Suprafata
1
Etaj
1982
An constructie
Descriere:
Garsonier#259; de vacirc;nzare ndash; Bd. Racirc;mnicu S#259;rat, 10 minute de metrou Dristor Vacirc;nd garsonier#259; spa#539;ioas#259;, situat#259; pe Bulevardul Racirc;mnicu S#259;rat, la doar 10 minute de mers pe jos de sta#539;ia de metrou Dristor. Ideal#259; pentru locuit sau investi#539;ie! Detalii garsonier#259;: bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 35,56 mp, incluzacirc;nd balconul integrat icirc;n camer#259; bull; Compartimentare eficient#259;: balcon transformat icirc;n spa#539;iu de locuit, cu debara #537;i corp de depozitare bull; Mobilat#259; #537;i utilat#259;, se vinde icirc;n mare parte a#537;a cum se vede icirc;n poze bull; Etaj: (men#539;ioneaz#259; etajul dac#259; dore#537;ti) bull; Bloc cu vecini lini#537;ti#539;i #537;i acces facil la mijloace de transport Parcare: bull; Loc de parcare inclus, situat chiar icirc;n spatele blocului, sub geamul buc#259;t#259;riei bull; Se pl#259;te#537;te o tax#259; anual#259; modic#259; la pr...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila33 mp
Suprafata construita36 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie1982