ID: VDI613.1206899

Apartament 2 camere cu terasa | 79,2 mp | Copou | Comision 0

Iasi, Copou, Iasi
126.630 EUR · 2.269 EUR/mp
Adrian Florin Tibu
Atlas Realty
0786822922
office@atlasrealty.ro
2
Camere
1
Bai
55.8 mp
Suprafata
2
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Func#539;ional, elegant, icirc;n inima verde a ora#537;ului. Un apartament compact, dar foarte bine gacirc;ndit, cu zone distincte pentru dormit, relaxare, g#259;tit #537;i luat masa, toate icirc;ntr-un cadru aerisit #537;i modern.Apartamentul are o suprafa#539;#259; util#259; de 55,8 mp #537;i o teras#259; de 23,4 mp. Complexul i#539;i ofer#259; toate avantajele unui cartier icirc;nchis, cu 20.000 mp de spa#539;iu verde amenajat ca o gradin#259; interioar#259;: alei pietonale, locuri de joac#259;, zone de relaxare #537;i vegeta#539;ie matur#259;. E locul icirc;n care po#539;i ie#537;i la o plimbare far#259; s#259; parase#537;ti complexul. Icirc;ntre efervescen#539;a ora#537;ului #537;i lini#537;tea pe care o cau#539;i, Copou Garden Residence reuseste s#259; le bifeze pe amandou#259;. Zona: Copou - una dintre cele mai cautate #537;i apreciate zone reziden#539;iale din Ia#537;i, recunoscut#259; pentru lini#537;te, siguran#539;#259; #537;i calitatea vie#539;ii. Dac#259; e#537;ti icirc;n...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila55.8 mp
Suprafata construita79.2 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie2025