ID: VDI643.1206552

Penthouse 251 mp - Metrou Berceni

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
247.600 EUR · 2.172 EUR/mp
Andreea Ciorpac
Alliance Rezidential
0787 382 771
ciorpacandreea@gmail.com
3
Camere
3
Bai
114 mp
Suprafata
7
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Imobilul este realizat pe etajele 7+8, dispune de 3 camere si 3 bai, suprafata utila de 114,14 mp si o terasa generoasa de 137,2 mp. Se preda finisat si bransat la toate utilitatile, aer conditionat inclus. Incalzire in pardoseala, centrala termica, obiecte sanitare in bai, prize si intrerupatoare, finisaje premium.Contorizare individuala. Finisaje la alegere dintr-o gama variata. Fotografiile sunt de prezentare dintr-un imobil similar vandut. Termen de finalizare mai 2026 450 m Pasarela Berceni Pret :247600 euro Pentru mai multe detalii si vizionari va rog sa ma contactati 0787382771
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila114 mp
Suprafata construita251 mp
Camere3
Bai3
Etaj7
An constructie2026