ID: VDI643.1205177

Casa individuala cu curte proprie | spatiu comercial

Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov
355.000 EUR · 2.795 EUR/mp
Silviu Lazar
Alliance Rezidential
0787706269
silviulazar141@icloud.com
5
Camere
2
Bai
127 mp
Suprafata
parter
Etaj
2002
An constructie
Descriere:
Aduc spre vanzare casa spatioasa, situata intr-o zona linistita, cu curte proprie si teren generos Proprietate potrivita pentru familie numeroasa sau pentru combinarea locuirii cu activitate comerciala Suprafata utila generoasa, cu multiple camere si spatii bine organizate Regim de inaltime Parter + Mansarda, cu compartimentare eficienta Spatiu comercial separat, cu acces individual, grup sanitar propriu si beci Ideala pentru cabinet, birou, atelier sau activitate independenta Dotata cu doua sisteme de incalzire, pentru confort termic optim pe fiecare nivel Racordata la toate utilitatile: apa curenta, canalizare, gaze naturale si curent electric Curte privata cu potential pentru gradina, terasa sau zona de relaxare Proprietate versatila, solida si functionala, cu multiple posibilitati de utilizare Contact: Lazar Silviu 0787.706.269
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila127 mp
Suprafata construita140 mp
Suprafata teren480 mp
Camere5
Bai2
Etajparter
An constructie2002